• DE ZOUAVEN KNOKT ZICH NAAR ZEGE

 • Dankzij een 1-0 zege op Assendelft blijft De Zouaven meedoen in de top van de stand. Het is een plek waar Johan Rutz zijn ploeg graag aan het einde van het seizoen ziet, al is deze volgens hem geen titelkandidaat.

  Een vlot lopende aanval, afgerond door Max Boukens betekende het enige doelpunt van de wedstrijd. Toch hadden dat er volgens de trainer van de roodgrijzen meer moeten zijn.

  ,,Assendelft heeft een fysieke ploeg en zit er kort op. Daar hadden we niet al te veel moeite mee en we kwamen er voetballend goed onderuit. Mede daardoor vind ik dat we er minstens vier of vijf hadden moeten maken. Dennis van Tricht schoot op de lat en de paal en we kwamen twee keer een-op-een. We vergaten het af te maken.’’

  Vorige week ging het tegen De Foresters in de slotfase mis voor de ploeg van Rutz. Een 0-1 voorsprong werd toen verspeeld. Het dreigde nu weer. ,,Zij gaan in de laatste tien minuten opportunistischer voetballen en dan ga je toch vrezen dat je weer het deksel op de neus krijgt. Het was lange halen, snel thuis. Maar we bleven redelijk in onze organisatie staan en de jongens hebben geknokt om de zege binnen te halen. Veel ploegen komen naar ons toe alsof wij titelkandidaat zijn, maar dat zijn wij niet. We willen bij de bovenste vijf meedoen, maar we zijn zeker niet de gedoodverfde titelkandidaat.’’

  De Zouaven-Assendelft 1-0.
  Doelpunt De Zouaven: Boukens.

  Verslag: NHD