• Zouaven (de) 1 vrijdag

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Dekker, ErikTeamspeler
    Groot, Mathijs deTeamspeler
    Hauwert, JohnTeamspeler
    Mazee, MarcoTeamspeler
    Slagter, KoenTeamspeler
    Smit, MikeTeamspeler
    Smit, RonTeamspeler
    Thiel, Bas van derTeamspeler
    Visser, StefTeamspeler

    Er zijn 2 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Zouaven (de) 1 (1214 Mannen Zaal Recreatie)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VVS 46 1550036181815
    2Avenhorn zvv/K&S 243102281410
    3Zouaven (de) 24301221489
    4Alpha Tours 15302271989
    5ZHO/De Weyver 34211231497
    6Zouaven (de) 15203211656
    7ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 341121321-84
    8zvv Nieuweboer Architecten 231021618-23
    9VVS 46 341031024-143
    10zvv Nieuweboer Architecten 74103529-243
    11Dijkhuis (FC) 240221318-52
    12ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 240131019-91

    Poulestanden Zouaven (de) 1 (B6010 Mannen Zaal beker recreatie 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zouaven (de) 111003033
    2KGB 2100103-30

    Poulestanden Zouaven (de) 1 (B6020 Mannen Zaal beker recreatie 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Zouaven (de) 100000000
    2ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 900000000