• Zouaven (de) 35+1 VE zondag speeldag man

  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 okt.DWB 35+1 - Zouaven (de) 35+12 - 3
  • Poulestanden Zouaven (de) 35+1 (B2200 Veteranen beker zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Almere FC 35+23300201199
    2Rijp (de) 35+13201510-56
    3Zouaven (de) 35+1301258-31
    4West Frisia 45+13012213-111

    Poulestanden Zouaven (de) 35+1 (0592 Mannen 35+ Zondag)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1SEW 35+13300142129
    2MOC 35+13300133109
    3Westfriezen 35+1430111839
    4DWB 35+131115504
    5EVC 35+131115504
    6ST Con Zelo/VZV 35+1311189-14
    7Blokkers de 35+141121314-14
    8Valken de 35+1310212663
    9George st 35+1310269-33
    10Zouaven (de) 35+14103614-83
    11DESS 35+13003220-180