• Programma thuis

  • WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortKlasseDetails
    19 jan. AFGELASTZouaven (de) 7Strandvogels 2regulier7e klasse
    22 jan. 19:30Zouaven (de) JO19-1ASC De Volewijckers JO19-1regulierHoofdklasse
    25 jan. 09:00Zouaven (de) JO8-4West Frisia JO8-3regulier4e klasse
    25 jan. 09:00Zouaven (de) JO9-2West Frisia JO9-2regulier2e klasse
    25 jan. 09:00Zouaven (de) JO11-3Valken de JO11-2regulier3e klasse
    25 jan. 09:00Zouaven (de) JO12-1Valken de JO12-1regulier1e klasse
    25 jan. 09:00Zouaven (de) JO10-2Blokkers de JO10-1regulier1e klasse
    25 jan. 09:00Zouaven (de) JO10-4Sporting Andijk JO10-2regulier4e klasse
    25 jan. 10:15Zouaven (de) JO8-2Blokkers de JO8-2regulier3e klasse
    25 jan. 10:15Zouaven (de) JO9-1Westzaan JO9-1regulierHoofdklasse
    25 jan. 10:15Zouaven (de) JO14-3Duinrand S JO14-2regulier5e klasse
    25 jan. 10:15Zouaven (de) JO10-6HSV JO10-4Gregulier4e klasse
    25 jan. 11:30Zouaven (de) MO17-2Duinrand S MO17-1regulier2e klasse
    25 jan. 11:30Zouaven (de) JO13-1Schagen United JO13-1Gregulier1e klasse
    25 jan. 11:30Zouaven (de) JO13-2Grasshoppers JO13-2regulier4e klasse
    25 jan. 11:30Zouaven (de) G1HOSV G1regulier3e klasse
    25 jan. 13:00Zouaven (de) JO16-4IVV JO16-1regulierHoofdklasse
    25 jan. 13:00Zouaven (de) JO14-1FC Den Helder JO14-1regulierHoofdklasse
    25 jan. 13:00Zouaven (de) MO17-1LSVV MO17-2regulier2e klasse
    25 jan. 13:00Zouaven (de) JO16-2Succes JO16-1regulier2e klasse
    25 jan. 14:45Zouaven (de) 2Opperdoes 3regulier6e klasse
    25 jan. 14:45Zouaven (de) JO16-1Altius JO16-1regulierHoofdklasse
    25 jan. 14:45Zouaven (de) JO16-3Flevo JO16-1regulier4e klasse
    25 jan. 14:45Zouaven (de) JO17-2Kolping Boys JO17-2regulier1e klasse
    26 jan. 11:00Zouaven (de) 2Meervogels 31 2regulier1e klasse
    26 jan. 11:30Zouaven (de) 7Blokkers de 5regulier7e klasse
    26 jan. 11:30Zouaven (de) 35+1MOC 35+1regulier1e klasse 35+
    26 jan. 14:00Zouaven (de) 1Zaanlandia 1regulier1e klasse
    29 jan. 19:30Zouaven (de) 3Purmersteijn 3bekerGroep 2
    1 feb. 09:00Zouaven (de) JO8-3Spirit 30 (SC) JO8-3regulier4e klasse
    1 feb. 09:00Zouaven (de) JO10-5Always Forward JO10-8regulier4e klasse
    1 feb. 09:00Zouaven (de) JO10-6KGB JO10-4regulier4e klasse
    1 feb. 09:00Zouaven (de) JO12-1West Frisia JO12-1regulier1e klasse
    1 feb. 10:15Zouaven (de) JO8-1Purmerend JO8-1regulierHoofdklasse
    1 feb. 10:15Zouaven (de) JO8-5Flevo JO8-2regulier4e klasse
    1 feb. 10:15Zouaven (de) JO9-1Hercules Zaandam sc JO9-1regulierHoofdklasse
    1 feb. 10:15Zouaven (de) JO11-3Kwiek 78 JO11-1regulier3e klasse
    1 feb. 10:15Zouaven (de) JO10-1ZOB JO10-1regulierHoofdklasse
    1 feb. 10:15Zouaven (de) JO13-4Zaanlandia JO13-4regulier5e klasse
    1 feb. 11:30Zouaven (de) MO17-2Wiron MO17-1regulier2e klasse
  • Programma uit

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortKlasseDetails
    25 jan. 09:00SV Spartanen JO10-2Zouaven (de) JO10-5regulier4e klasse
    25 jan. 09:00Sporting Krommenie JO13-3Zouaven (de) JO13-4regulier5e klasse
    25 jan. 09:15Volendam (rkav) JO8-3Zouaven (de) JO8-1regulierHoofdklasse
    25 jan. 09:30HSV Sport 1889 JO8-1Zouaven (de) JO8-5regulier4e klasse
    25 jan. 09:30Valken de JO8-2Zouaven (de) JO8-3regulier4e klasse
    25 jan. 09:55Wiron, JO9-2GZouaven (de) JO9-3regulier7e klasse
    25 jan. 10:00AGSV JO12-1Zouaven (de) JO12-2regulier3e klasse
    25 jan. 10:00Opperdoes JO10-1Zouaven (de) JO10-3regulier3e klasse
    25 jan. 10:00Blokkers de JO11-2Zouaven (de) JO11-2regulier2e klasse
    25 jan. 10:15SVW 27 JO11-2Zouaven (de) JO11-1regulier2e klasse
    25 jan. 11:00WSW JO12-1Zouaven de JO12-3Gregulier4e klasse
    25 jan. 11:10Volendam (rkav) JO10-1Zouaven (de) JO10-1regulierHoofdklasse
    25 jan. 11:30West Frisia JO17-1Zouaven (de) JO17-1regulierHoofdklasse
    25 jan. 12:00SEW JO14-1Zouaven (de) JO14-2regulier3e klasse
    25 jan. 12:00Wiron JO13-1Zouaven (de) JO13-3regulier5e klasse
    25 jan. 12:15Meervogels 31 JO15-2Zouaven (de) JO15-3regulier5e klasse
    25 jan. 13:00Duinrand S JO19-1Zouaven (de) JO19-3regulier4e klasse
    25 jan. 13:00Onze Gezellen MO19-1Zouaven (de) MO19-1regulier1e klasse
    25 jan. 13:15Kolping Boys JO15-2Zouaven (de) JO15-2regulier1e klasse
    25 jan. 14:45DINDUA JO19-1Zouaven (de) JO19-2regulier4e klasse
    26 jan. 10:00Grasshoppers 3Zouaven (de) 4regulier5e klasse
    26 jan. 11:00Zwaagdijk RKVV 2Zouaven (de) 6regulier6e klasse
    26 jan. 11:30Kwiek 78 2Zouaven (de) 5regulier5e klasse
    26 jan. 11:30Woudia 2Zouaven (de) 3regulier4e klasse
    26 jan. 14:00KGB 7Zouaven (de) 8regulier8e klasse
    26 jan. 15:15Woudia VR1Zouaven (de) VR1regulier5e klasse
    1 feb. 08:45West Frisia JO10-1Zouaven (de) JO10-2regulier1e klasse
    1 feb. 08:45Blokkers De JO13-2GZouaven (de) JO13-3regulier5e klasse
    1 feb. 09:00Schagen United JO9-6Zouaven (de) JO9-3regulier7e klasse
    1 feb. 09:30MOC JO9-1Zouaven (de) JO9-2regulier2e klasse
    1 feb. 09:30Valken de JO11-1Zouaven (de) JO11-2regulier2e klasse
    1 feb. 10:00Zwaluwen 30 HCSV JO12-2Zouaven de JO12-3Gregulier4e klasse
    1 feb. 10:15Westfriezen JO8-7Zouaven (de) JO8-4regulier4e klasse
    1 feb. 10:30Hauwert 65 JO10-1Zouaven (de) JO10-3regulier3e klasse
    1 feb. 11:00Medemblik FC JO8-1Zouaven (de) JO8-2regulier3e klasse
    1 feb. 11:30Alcmaria Victrix JO19-2Zouaven (de) JO19-3regulier4e klasse
    1 feb. 11:30Westfriezen JO12-3Zouaven (de) JO12-2regulier3e klasse
    1 feb. 12:00VVW JO10-2Zouaven (de) JO10-4regulier4e klasse
    1 feb. 12:00De Wherevogels JO17-2Zouaven (de) JO17-2regulier1e klasse
    1 feb. 12:00DWOW JO16-1Zouaven (de) JO16-2regulier2e klasse