• Trainingsschema

  • Dit is het AANGEPASTE training schema voor de rest van het seizoen 2019 - 2020.

    • de trainingsvelden zijn in groot onderhoud, daarom gaan we nu op de velden C, D en E trainen
    • indien je trainingsveld beregend wordt dan mag je uitwijken naar het F&R veld
    • de kleedkamers blijven gesloten, dus thuis omkleden en douchen
    • geen ouders of verzorgers mee op het complex
    • houdt je aan de RIVM voorschriften
    • voor de teams in cursief is nog niet zeker of zij gaan trainen, de reservering voor veld en tijd blijft staan tot we bevestiging hebben wat zij gaan doen

     

    Team dag (en) Tijd veld trainer(s)
    Zo 1-2 Dinsdag 20:15 - 21:30 A Johan Rutz
    Zo 1-2 Donderdag 20:15 - 21:30 A Johan Rutz
    Zo 3 Woensdag 20:15 - 21:30 A2 John Hauwert
    Zo 6 Donderdag 19:00 - 20:15 D2 Ferry Broers
    Ve 1-Za 2 Woensdag 19:00 - 20:15 D1 Jos Kok
    G-jeugd Woensdag 17:00 - 18:00 C1 Willem Oud
    Mo19-1 Woensdag 19:00 - 20:15   Klaas Schuitemaker
    Mo17-1 Woensdag 20:15 - 21:30 A1 Maarten Kenbeek
    Mo17-2 Maandag 20:15 - 21:30 A2 Mike Munnik
    Mo17-2 Donderdag 20:15 - 21:30 C1 Bjorn Eerens
    keepers Dinsdag 17:00 - 20:15 C2  
    o19-1 Donderdag 19:00 - 20:15 A1 Jory de Wit / Keith Davies
    o19-3 Donderdag 20:15 - 21:30 C1 Bert Merkenstein
    o17-1 Donderdag 18:15 - 19:30 A2 Pieter Reus / Dennis Reus
    o17-2 Dinsdag 19:00-20:15 A2 Luuk Hoogendoorn / Robert Twijnstra
    o16-1        
    o16-2 Maandag 18:45 - 20:15 D1  
    o16-3        
    o15-1 Vrijdag 18:45 - 20:15 A1 Robert Vonderbank
    o15-2 Woensdag 19:00 - 20:15 C1 Jeroen Thuis
    o15-3 Dinsdag 19:00 - 20:15 D2 Edwin Bouman
    o14-1 Maandag 18:45 - 20:15 A2 Kevin Peerdeman
    o14-1 Woensdag 18:45 - 20:15 A2 Kevin Peerdeman
    o14-2 Maandag 18:45 - 20:15    
    o14-3 Dinsdag 19:00 - 20:15 D1 Barry van Ikelen
    o14-3 Donderdag 19:00 - 20:15 D1 Barry van Ikelen
    o13-1 Maandag 18:45 - 20:15 A1 Fred Boon
    o13-1 Woensdag 18:45 - 20:15 A1 Fred Boon
    o13-2 Maandag 18:45 - 20:15 D2 Kees Bakker
    o13-2 Woensdag 18:45 - 20:15 D2 Kees Bakker
    o13-3        
    o13-3        
    o13-4 Donderdag 19:00 - 20:15 D2 Stephan Mes
    o12-1 Maandag 17:30 - 18:45 A1 Ferry Broers
    o12-1 Woensdag 17:30 - 18:45 A2 Ferry Broers
    o12-2 Maandag 19:00 - 20:15 C1 Cees de Hart
    o12-2 Woensdag 17:45 - 18:45 C2 Ronald Koomen
    o12-3 Woensdag 18:30 - 19:30 kl.kunstgr. Tjerry Stap
    o11-1 Maandag  17:30 - 18:45 A1 Levi Smit
    o11-1 Woensdag 17:30 - 18:45 A1 Levi Smit
    o11-2 Woensdag 17:30 - 18:45 A1 Karin van Zutphen
    o11-3 Maandag 18:30 - 19:30 E1 Maikel Benner
    o10-1 Maandag  17:30 - 18:45 A2 Bart Hagtingius / Emiel Sloots
    o10-1 Woensdag 17:30 - 18:45 A2  
    o10-2 Maandag  17:30 - 18:45 A2 Bart Hagtingius / Emiel Sloots
    o10-2 Woensdag 17:30 - 18:45 A2  
    o10-3 Maandag  18:00 - 19:00 C2 Dirk Jonkman - Martijn Groot
    o10-4 Maandag  18:00 - 19:00 C2 Dirk Jonkman - Martijn Groot
    o9-1 Maandag  17:30 - 18:45 A2  
    o9-1 Woensdag 16:15 - 17:15 A Piet Neuvel / Hans van der Hulst
    o9-2 Maandag  17:45 - 19:00 kl.kunstgr. Eddy Haakman / Jacco Bielsma
    o9-3 Woensdag 16:15 - 17:15 A Piet Neuvel / Hans van der Hulst
    o8-1 Woensdag 14:45 - 15:45 A1 Hans van der Hulst
    o8-2 Woensdag 14:45 - 15:45 A1 Hans van der Hulst
    o8-3 Woensdag 14:45 - 15:45 A1 Hans van der Hulst
    o8-4 Woensdag 14:45 - 15:45 A1 Hans van der Hulst
    o7 Woensdag 14:45 - 15:45 A2 Piet Neuvel
             
            versie: 12-5-2020