• Programma VELD THUIS

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortKlasseAccommodatieDetails
    2 dec. 19:00Zouaven (de) 18+1RKEDO 18+1regulier1e klasseSportpark De Krom
    2 dec. 20:00Zouaven (de) 18+1Rijp (de) 18+1regulier1e klasseSportpark De Krom
    3 dec. 09:00Zouaven De JO9-3JMOpperdoes JO9-1regulier4e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    3 dec. 09:00Zouaven (de) JO10-2Strandvogels JO10-1regulier2e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    3 dec. 09:00Zouaven (de) JO10-4Westfriezen JO10-7JMregulier4e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    3 dec. 09:45Zouaven De JO11-2JMSpirit 30 (SC) JO11-2regulier3e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    3 dec. 09:45Zouaven (de) JO12-2Always Forward JO12-4regulier3e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    3 dec. 10:15Zouaven (de) JO8-1SV Spartanen JO8-1regulier1e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    3 dec. 10:15Zouaven De JO8-3JMKSV JO8-5JMregulier5e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    3 dec. 10:15Zouaven (de) JO9-1Zeeburgia avv JO9-2regulierHoofdklasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    3 dec. 11:30Zouaven De G2JMKoedijk G2regulier3e klasseSportpark De Kloet
    3 dec. 11:30Zouaven De JO12-1JMSVA JO12-1regulierHoofdklasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    3 dec. 13:00Zouaven De JO15-1JMAlways Forward JO15-4regulier4e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    3 dec. 13:00Zouaven (de) JO14-2MOC JO14-1regulier2e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    3 dec. 14:45Zouaven (de) JO19-1RKAVV JO19-1regulierDivisie 3Sportpark De Kloet
    3 dec. 14:45Zouaven (de) 2Wieringermeer 4regulier6e klasseSportpark De Kloet
    3 dec. 14:45Zouaven (de) JO17-2Always Forward JO17-4regulier4e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    3 dec. 14:45Zouaven (de) JO16-3Blokkers de JO16-2regulier4e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    4 dec. 11:00Zouaven (de) 2JOS Watergraafsmeer 2regulierHoofdklasseSportpark De Kloet
    4 dec. 11:30Zouaven (de) 7s.v. Enkhuizen 7regulier8e klasseSportpark De Kloet
    4 dec. 11:30Zouaven (de) 5SEW 4regulier8e klasseSportpark De Kloet
    4 dec. 11:30Zouaven (de) 3s.v. Enkhuizen 2regulier4e klasseSportpark De Kloet
    4 dec. 14:00Zouaven DeAlphense Boysregulier4e DivisieSportpark De Kloet
    10 dec. 09:00Zouaven De JO9-4JMWestfriezen JO9-3regulier4e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    10 dec. 09:00Zouaven (de) JO10-3Westfriezen JO10-5regulier4e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    10 dec. 09:00Zouaven (de) JO10-1Always Forward JO10-1regulierHoofdklasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    10 dec. 09:45Zouaven De JO11-3JMBlokkers de JO11-3regulier4e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    10 dec. 09:45Zouaven De JO12-3JMSEW JO12-1regulier4e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    10 dec. 10:15Zouaven (de) JO8-2WSW JO8-1regulier4e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    10 dec. 10:15Zouaven (de) JO9-2Strandvogels JO9-1regulier2e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    10 dec. 10:15Zouaven De JO8-4JMVVW JO8-2regulier4e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    10 dec. 11:30Zouaven (de) G1WSV 1930 G1regulier3e klasseSportpark De Kloet
    10 dec. 11:30Zouaven JO13-2s.v. Enkhuizen JO13-3regulier5e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    10 dec. 11:30Zouaven JO11-1SVW 27 JO11-2regulier1e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    10 dec. 13:00Zouaven JO13-1Spirit 30 (SC) JO13-1regulierHoofdklasse (2e fase A-cat)Sportpark De Kloet
    10 dec. 13:00Zouaven (de) JO16-2Purmerend JO16-1regulier3e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    10 dec. 13:00Zouaven (de) JO14-1s.v. Enkhuizen JO14-1regulier1e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    10 dec. 14:45Zouaven (de) JO17-1HBOK JO17-1regulier1e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    10 dec. 14:45Zouaven De JO16-1JMVolendam (rkav) JO16-3regulier2e klasse (2e fase)Sportpark De Kloet
    11 dec. 11:30Zouaven (de) VR1Spirit 30 (SC) VR2regulier4e klasseSportpark De Kloet
  • Programma VELD UIT

    WedstrijddatumThuisteamUitteamCompetitiesoortKlasseAccommodatieDetails
    30 nov. 19:30Medemblik FC JO19-3Zouaven (de) JO19-2regulier4e klasse (2e fase)Sportpark Medemblik
    30 nov. 20:00ASV 55 3Zouaven (de) 4bekerMannen beker reserve zondag 2e ronde Groep 3Sportpark De Kloet
    2 dec. 19:30Callantsoog 18+1Zouaven (de) 18+1regulier1e klasseSportpark De Krom
    3 dec. 08:30Hollandia JO10-1Zouaven (de) JO10-1regulierHoofdklasse (2e fase)Sportpark Juliana
    3 dec. 08:45SV Spartanen JO10-3Zouaven (de) JO10-3regulier4e klasse (2e fase)Sportpark Spartanen
    3 dec. 09:00s.v. Enkhuizen JO8-3JMZouaven (de) JO8-2regulier4e klasse (2e fase)Sportpark Immerhorn
    3 dec. 09:00RKEDO JO9-2Zouaven (de) JO9-2regulier2e klasse (2e fase)Sportpark De Krom
    3 dec. 09:00Medemblik FC JO8-2Zouaven De JO8-4JMregulier4e klasse (2e fase)Sportpark Medemblik
    3 dec. 09:45VVS 46 JO14-1Zouaven (de) JO14-1regulier1e klasse (2e fase)Sportpark VVS'46
    3 dec. 10:00Westfriezen JO13-2Zouaven JO13-2regulier5e klasse (2e fase)Sportpark 't Krijt
    3 dec. 10:15Always Forward JO13-1Zouaven JO13-1regulierHoofdklasse (2e fase A-cat)Sportpark Wilhelmina
    3 dec. 10:15SV Spartanen JO11-1Zouaven JO11-1regulier1e klasse (2e fase)Sportpark Spartanen
    3 dec. 10:30Purmerend JO12-5Zouaven De JO12-3JMregulier4e klasse (2e fase)Sportpark Weidevenne
    3 dec. 11:00Valken de JO9-3Zouaven De JO9-4JMregulier4e klasse (2e fase)Sportpark De Valken
    3 dec. 11:30Westfriezen JO11-5JMZouaven De JO11-3JMregulier4e klasse (2e fase)Sportpark 't Krijt
    3 dec. 13:00Texel 94 G1Zouaven (de) G1regulier3e klasseSportpark Den Burg Zuid
    3 dec. 13:30s.v. Enkhuizen JO16-2Zouaven (de) JO16-2regulier3e klasse (2e fase)Sportpark Immerhorn
    3 dec. 15:15Always Forward JO17-2Zouaven (de) JO17-1regulier1e klasse (2e fase)Sportpark Wilhelmina
    4 dec. 12:00Spirit 30 (SC) VR2Zouaven (de) VR2regulier4e klasseSportpark Spirit'30
    4 dec. 12:00KGB VR1Zouaven (de) VR1regulier4e klasseSportpark De Rozeboom
    4 dec. 13:00WSW 3Zouaven (de) 6regulier8e klasseSportpark WSW
    4 dec. 14:00MOC 3Zouaven (de) 4regulier7e klasseSportpark MOC
    10 dec. 08:45Westfriezen JO8-1Zouaven (de) JO8-1regulier1e klasse (2e fase)Sportpark 't Krijt
    10 dec. 08:45Blokkers de JO8-3Zouaven De JO8-3JMregulier5e klasse (2e fase)Sportpark De Blokkers
    10 dec. 09:00Strandvogels JO9-2Zouaven De JO9-3JMregulier4e klasse (2e fase)Sportpark Strandvogels
    10 dec. 09:00KGB JO10-1Zouaven (de) JO10-2regulier2e klasse (2e fase)Sportpark De Rozeboom
    10 dec. 09:45Always Forward JO11-4Zouaven De JO11-2JMregulier3e klasse (2e fase)Sportpark Wilhelmina
    10 dec. 10:00HSV Sport 1889 JO15-1Zouaven De JO15-1JMregulier4e klasse (2e fase)Sportpark De Kr Elleboog
    10 dec. 10:00VVW JO10-1Zouaven (de) JO10-4regulier4e klasse (2e fase)Sportpark De Westrand
    10 dec. 10:15WV-HEDW JO19-1Zouaven (de) JO19-1regulierDivisie 3Sportpark Middenmeer
    10 dec. 10:30Medemblik FC JO12-2Zouaven (de) JO12-2regulier3e klasse (2e fase)Sportpark Medemblik
    10 dec. 11:30Succes JO14-1Zouaven (de) JO14-2regulier2e klasse (2e fase)Sportpark Succes
    10 dec. 12:00Waterloo G1Zouaven De G2JMregulier3e klasseSportpark Waterloo
    10 dec. 12:00Beemster JO16-1Zouaven (de) JO16-3regulier4e klasse (2e fase)Sportpark Insulindeweg
    10 dec. 12:05Volendam (rkav) JO12-1Zouaven De JO12-1JMregulierHoofdklasse (2e fase)Sportpark Volendam
    10 dec. 12:45Dijk De asv JO9-2Zouaven (de) JO9-1regulierHoofdklasse (2e fase)Sportpark Schellingwoude
    10 dec. 14:00SVW 27 6Zouaven (de) 2regulier6e klasseSportpark De Kabel
    10 dec. 14:00Beemster JO17-1Zouaven (de) JO17-2regulier4e klasse (2e fase)Sportpark Insulindeweg
    10 dec. 14:45FC Den Helder JO19-2Zouaven (de) JO19-2regulier4e klasse (2e fase)Sportpark Streepjesberg
    11 dec. 12:00Rijp (de) 3Zouaven (de) 3regulier4e klasseSportpark De Rijp
  • Programma ZAAL THUIS

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    2 dec. 20:10Zouaven (de) VR3Alpha Tours VR2Kloet, de
    2 dec. 21:05Zouaven (de) 3Spirit 30 (SC) 1Kloet, de
    2 dec. 22:00Zouaven (de) 4Hovocubo 6Kloet, de
    9 dec. 19:15Zouaven (de) 2ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 2Kloet, de
    9 dec. 20:10Zouaven (de) 1Purmerend 1Kloet, de
    9 dec. 21:05Zouaven (de) 5zvv Nieuweboer Architecten 10Kloet, de
    9 dec. 22:00Zouaven (de) 6Zouaven (de) 7Kloet, de
    12 dec. 19:15Zouaven (de) VR2Stedebroec s.v. VR1Kloet, de
    12 dec. 20:10Zouaven (de) 5Zouaven (de) 7Kloet, de
  • Programma ZAAL UIT

    WedstrijddatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    2 dec. 20:00Alpha Tours VR1Zouaven (de) VR2Banne de
    2 dec. 22:00ZVV Zwaag/Hoogland Kozijnen 2Zouaven (de) 2Zwaag
    7 dec. 21:05Spirit 30 (SC) 1Zouaven (de) 3Sluis, de
    9 dec. 19:00Alpha Tours VR2Zouaven (de) VR3Banne de
    9 dec. 20:00Alpha Tours 1Zouaven (de) 4Banne de
    9 dec. 22:00Zouaven (de) 6Zouaven (de) 7Kloet, de
    12 dec. 20:10Zouaven (de) 5Zouaven (de) 7Kloet, de
    12 dec. 20:45Spirit 30 (SC) VR3Zouaven (de) VR3Sluis, de