• Trainingsschema

  • VOORLOPIG TRAININGSSCHEMA 2023-2024

    Team dag (en) Tijd veld trainer(s) kleedkamer
    Zo 1 Maandag 20:15-21:30 A1 Juan 1
    Zo 1 Dinsdag 20:15-21:30 A1 Juan 1
    Zo 1 Donderdag 20:15-21:30 A1 Juan 1
    Zo 2 Dinsdag 20:15-21:30 A2 Robin 2
    Zo 2 Donderdag 20:15-21:30 A2 Robin 2
    Zo 3 Woensdag 20:15-21:30 A1 John 5
    Zo 4 Donderdag 20:15-21:30 4ab Ferry 7
    Zo 6 Woensdag 20:15-21:30 A2 Ivo 6
    Zo 7 Donderdag 20:15-21:30 3ab Klaas 10
    Za 2 Woensdag 19:00-20:15 4ab Mark 3
    Walking F Donderdag 14:30-15:30 A1 Lucia 2
    Da. 1+2 Dinsdag 20:15-21:30 5ab-6ab   13/14
    Da. 1+2 Donderdag 20:15-21:30 5ab-6ab   13/14
    G-teams Dinsdag 19:00-20:15 1ab   15
    G-jeugd Woensdag 17:00-18:00 1ab Marco 15
    keepers Woensdag 17:45-19:15 1ab-2ab Jamie-Jason 11
    keepers Donderdag 17:45-20:30 1ab-2ab Dylan-Devi-Erik-Jamie-Sven 11
    o19-1 Dinsdag 18:45-20:15 A1 Jory 3
    o19-1 Donderdag 18:45-20:15 A1 Jory 3
    o19-2 Dinsdag 20:15-21:30 4ab Martijn/Alex 11
    o19-3 Woensdag 19:00-20:15 6ab Mark/Daan 9
    o17-1 Maandag 19:00-20:15 5ab Jeroen/Marcel 12
    o17-1 Woensdag 19:00-20:15 5ab Jeroen/Marcel 8
    o17-2 Maandag 20:15-21:30 1ab Hans/Steven/Sjors 11
    o17-2 Donderdag 20:15-21:30 1ab Hans/Steven/Sjors 6
    o16-1 Maandag 19:00-20;15  6ab Cees 10
    o15-1 Dinsdag 18:45-20:15 A2 Roy/Pieter 6
    o15-1 Donderdag 18:45-20:15 4ab Roy/Pieter 6
    o15-2 Dinsdag 19:00-20:15 4ab Caroline 8
    o14-1 Dinsdag 18:45-20:15 3ab Jari/Rowan 12
    o14-1 Donderdag 18:45-20:15 A2 Jari/Rowan 12
    o14-2 Dinsdag 18:45-20:15 6ab Dirk/Leonie 10
    o14-2 Vrijdag 18:30-19:30 A1 Dirk/Leonie 10
    o13-1 Maandag 18:45-20:15 A1 Arjan/Jacco 3
    o13-1 Woensdag 18:45-20:15 A1 Arjan/Jacco 12
    o13-2 Dinsdag 19:00-20:15 5ab Emile/Steven/Marcel/Willem 9
    o13-2 Donderdag 19:00-20:15 5ab Emile/Steven/Marcel/Willem 9
    o12-1+2 Maandag 18:45-20:15 A2 Cees 2
    o12-1+2 Woensdag 18:45-20:15 A2 Cees 10
    o12-3 Woensdag 16:00-17:30 5ab Donnie/Joram/Barry/Rogier 8
    o12-3 Maandag 18:45-20:15 4ab Donnie/Joram/Barry/Rogier 9
    o12-4 Woensdag 16:15-17:15  A Piet/Hans  
    o11-1+2 Maandag 17:30-18:45 A1a Jesse/Maikel 4
    o11-1+2 Woensdag 17:30-18:45 A1 Jesse/Cees 2
    o11-3 Maandag 17:00-18:00 5ab Dennis/Marco 7
    o11-3+4 Woensdag 16:15-17:15 A Piet/Hans 4
    o11-4 Maandag 18:00-19:00 2ab Michael 8
    o10-1 Woensdag 17:30-18:45 A1 Jelle/Cees 3
    o10-1+2 Maandag 17:30-18:45 A1b Jelle/Jasper/Hans H 3
    o10-2 Woensdag 17:30-18:45 A2 Cees-Hans-Tom 3
    o10-3 Maandag 18:00-19:00 4ab Maarten/Jaap 8
    o10-3+4 Woensdag 16:15-17:15 A Piet/Hans 5
    o10-4 Maandag        
    o9-1+2 Maandag 17:45-18:45 A2 Bart/Frans/Tom 5
    o9-1+2 Woensdag 17:30-18:45 A2 Cees/Hans/Tom 4
    o9-3+4+5 Woensdag 16:15-17:15 A Piet/Hans 6
    o8-1t/m4 Maandag 16:30-17:30 A Piet/Stef 2
    o8-1t/m4 Woensdag 14:45-15:45 A2 Hans/Stef 2
    o7 Woensdag 14:45-15:45 A1 Piet 3
               
    Voor vragen over het trainingsschema kunt u e-mailen met  secretaris@vvdezouaven.nl