• Trainingsschema

  • Team dag (en) Tijd veld trainer(s) kleedkamer
    Zo 1 Dinsdag 20:15-21:30 A Johan Rutz 1
    Zo 1 Donderdag 20:15-21:30 A Johan Rutz 1
    Zo 2 Dinsdag 20:15-21:30 A Arjan Huisman 2
    Zo 2 Donderdag 20:15-21:30 A Arjan Huisman 2
    Zo 3 Woensdag 20:15-21:30 A1 John Hauwert 5
    Zo 4 Dinsdag 20:15-21:30 4ab Stijn Appel 12
    Zo 5 Donderdag 20:15-21:30 1ab Ferry Broers 5
    Zo 6 Woensdag 20:15-21:30 A2 Ivo Klijn 6
    Zo 7 Donderdag 20:15-21:30 2ab Klaas Buysman 6
    Za 2 Woensdag 19:00-20:15 6ab Mark Otsen 13
    Ve-1 Woensdag 19:00-20:15 6ab Jos Kok 13
    Walking F Donderdag 14:30-15:30 kl.kunstgr. Lucia Cascarino 16
    G-jeugd Woensdag 17:00-18:00 1ab Willem Oud  15
    G-team Dinsdag 19:00-20:15 1ab Willem Oud 15
    Da. 1+2 Dinsdag 20:15-21:30 5+6ab Peter Groot 13/14
    Da. 1+2 Donderdag 20:15-21:30 5+6ab Peter Groot 13/14
    Mo19-1 Dinsdag 20:15-21:30 3ab Jeffrey Sijmons 14
    Mo19-1 Donderdag 20:15-21:30 3ab Jeffrey Sijmons 14
    keepers Vrijdag 17:00-20:15 A1 Keeperschool 2
    keepers Dinsdag 18:30-20:30 2ab Henny Spaan 11
    o19-1 Dinsdag 18:45-20:15 A1 Jory de Wit 3
    o19-1 Donderdag 18:45-20:15 A1 Jory de Wit 3
    o19-2 Dinsdag 18:45-20:15 A2 Robin Hoeve 4
    o19-2 Donderdag 18:45-20:15 1ab Robin Hoeve 8
    o19-3 Woensdag 20:15-21:30 6ab Bert Merkenstein 11
    o19-4 Dinsdag 19:00-20:15 4ab Luuk Hoogendoorn 7
    o19-4 Donderdag 20:15-21:30 4ab Luuk Hoogendoorn 7
    o17-1 Maandag 18:45-20:15 A2 Fred Boon 4
    o17-1 Donderdag 18:45-20:15 A2 Fred Boon 4
    o17-2 Dinsdag 17:30-18:45 A2 Roy Janssens / Pieter Reus 6
    o17-2 Donderdag 18:45-20:15 2ab Roy Janssens / Pieter Reus 9
    o17-3 Woensdag 19:00-20:15 3ab Martijn Baijens 12
    o16-1 Maandag 19:00-20:15 3ab Mark Buurman 11
    o16-1 Donderdag 19:00-20:15 4ab Mark Buurman 11
               
              5
    o15-2 Dinsdag 17:30-18:45 A2 Niels Koster 12
    o15-2 Donderdag 17:30-18:45 A2 Niels Koster 6
    o15-3 Maandag 19:00-20:15 2ab Jeroen Visser 12
    o15-3 Woensdag 19:00-20:15 2ab Jeroen Visser 14
    o15-4 Maandag 18:45-20:15 5ab Sandra Willemstein 13
    o15-4 Donderdag 19:00-20:15 5ab Sandra Willemstein 11
    o14-1 Maandag 19:00-20:15 6ab Stephan Mes 14
    o14-1 Donderdag 19:00-20:15 6ab Stephan Mes 12
    o13-1 Maandag 18:45-20:15 4ab Bart de Haan 15
    o13-1 Woensdag 18:45-20:15 A2 Bart de Haan 2
    o13-2 Dinsdag 19:00-20:15 3ab Maikel Brenner 8
    o13-2 Donderdag 18:00-19:00 3ab Michael Appelman 7
    o12-1 Maandag 18:45-20:15 A1 Ton Bosma 3
    o12-1 Woensdag 18:45-20:15 A1 Ferry Broers 4
    o12-2 Maandag 18:45-20:15 A1 Emiel Sloots 3
    o12-2 Woensdag 18:45-20:15 A1 Emiel Sloots 4
    o12-3 donderdag 18:00-19:00 4ab Jari Stap - Rowan Zomerdijk 13
    o11-1 Maandag 17:30-18:45 5ab Cees de Geus 9
    o11-1 Woensdag 17:30-18:45 A2 Cees de Geus 3
    o11-2 Maandag 17:30-18:45 5ab Jacco Bielsma 10
    o11-2 Woensdag 17:30-18:45 A2 Jacco Bielsma 3
    o11-3 Maandag 16:30-17:30 A2 Annelies Zwarts 4
    o11-3 Donderdag 16:30-17:30 A1 Annelies Zwarts 4
    o10-1 Maandag 17:30-18:45 A2 Aeron Stam 7
    o10-1 Woensdag 17:30-18:45 A1 Aeron Stam 5
    o10-2 Maandag 17:30-18:45 A2 Yuri Twijnstra 7
    o10-2 Woensdag 17:30-18:45 A1 Yuri Twijnstra 5
    o10-3 Maandag 17:30-18:45 A2 Devi Kooij 5
    o10-3 Woensdag 16:15-17:15 A Piet Neuvel / Hans van der Hulst 4
    o10-4 Maandag 19:00-20:15 1ab Donnie van der Meijden 16
    o10-4 Woensdag 16:15-17:15 A Piet Neuvel / Hans van der Hulst 4
    o9-1+2 Maandag 17:45-18:45 A1 Bart Hagtingius 8
    o9-1 t/m5 Woensdag 16:15-17:15 A Piet Neuvel- Hans van der Hulst - Bart H. 3
    o8-1+2 Maandag 16:30-17:30 A1 Piet Neuvel - Jesse -Jelle 3
    o8-3+4 Maandag 16:30-17:30 A2 Piet Neuvel - Joop Stam 4
    o8-1 t/m 4 Woensdag 14:45-15:45 A Piet Neuvel / Hans van der Hulst 3
    o7 Woensdag 14:45-15:45 A Piet Neuvel / Hans van der Hulst 3